Ankieta internetowa – badanie naukowe

Szanowni Państwo,

w imieniu dobrze nam znanego Ks. dra Pawła Brudka, adiunkta w Katedrze Psychologii Klinicznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, uprzejmie proszę o wzięcie udziału w badaniu naukowym. Celem badania jest charakterystyka psychospołecznego funkcjonowania osób dorosłych w okresie pandemii COVID-19. Badanie ma charakter badań kwestionariuszowych i jest całkowicie anonimowe a jego rezultaty zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych. Badanie będzie przeprowadzone za pomocą ankiety internetowej trzykrotnie w odstępie miesiąca (w kwietniu, maju i czerwcu). Link do ankiety odnajdą Państwo poniżej tej wiadomości. Aby wziąć udział w badaniu należy kliknąć na link, przeczytać instrukcję i udzielić odpowiedzi na poszczególne pytania. Czas trwania badania to około 15-20 minut. W maju i czerwcu zostaną zamieszczone na stronie kolejne linki oraz przypomnienie o kontynuacji udziału w badaniu. Niezwykle ważne jest, aby osoby, które wezmą udział w pierwszym badaniu zechciały powtórnie wypełnić ankietę zarówno w maju, jak i w czerwcu. Badanie adresowane jest do wszystkich osób dorosłych mających 20 lat i więcej. Jednak najbardziej pożądaną grupą są osoby w wieku 50 lat i więcej. Prośba Ks. Pawła związana jest z jego awansem naukowym, do którego konieczne jest przeprowadzenie tych badań. Chciejmy zatem wesprzeć go w tym ważnym przedsięwzięciu biorąc udział w ankiecie oraz przekazując informację o tym badaniu swoim krewnym i znajmym zachęcając ich do badania. Ks. Paweł już teraz dziękuje wszystkim, którzy zdecydują się go wesprzeć za poświęcony czas.
    Link do ankiety: https://forms.gle/aKy9fPrfXbQiuEqt9