Formacyjne spotkania misyjne

Wzorem lat ubiegłych, duszpasterstwo misyjne diecezji opolskiej zaprasza na wiosenne spotkania misyjne. Zaproszenie kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu). Spotkania odbędą się: 29 lutego 2020 r. (sobota) w Opolu (parafia św. Piotra i Pawła); 7 marca 2020 r. (sobota) – w Kluczborku (parafia MB Wspomożenia Wiernych), 21 marca 2020 r. (sobota) – w Raciborzu (klasztor Annuntiata, ul. Starowiejska 152) i 28 marca 2020 r. (sobota) w Nysie (Bazylika). Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.