Zalecenie Biskupa Opolskiego i prośba Proboszcza

Biskup Opolski w przesłanym dekrecie zaleca wszystkim proboszczom opublikowanie numeru parafialnego konta bankowego na stronie internetowej parafii (...) celem umożliwienia wiernym składania ofiar poprzez przelewy bankowe.

W związku z tym, że parafia utrzymuje się z ofiar wiernych, w obecnej sytuacji kiedy pojawiło się ograniczenie liczby wiernych do 5. osób oraz sytuacji na plebanii (pęknięcia pieca - montowany jest obecnie nowy - pęknięcia rury doprowadzającej wodę na plebanii, co wiąże się z pilną koniecznością wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej) publikuję numer konta parafialnego i proszę w miarę możliwości o składanie ofiar, które zostaną przekazane na pilne remonty oraz wypłacenie pensji dla pracowników.

Otrzymaliśmy od Biskupa Opolskiego zgodę na odprawienie do 3. Mszy św. w ciągu dnia. W związku z tym są wolne intencje. Jeśli jest ktoś chętny istnieje możliwość odprawienia dodatkowej Mszy św. po telefonicznym ustaleniu intencji i terminu jej odprawienia. Stypendia Mszalne można uregulować na konto parafialne.

Jednocześnie składam serdecznie podziękowanie wszystkim, którzy już złożyli swoje ofiary.

Santander Bank 08 1090 2138 0000 0001 4367 6826

Bóg zapłać za zrozumienie, z pamięcią w modlitwie,

ks. Piotr Kierpal