Dodatkowe Msze św.

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz zgodnie z prośbą Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o maksymalnej liczbie 50. osób w kościołach podczas liturgii i nabożeństw, proszę wszystkich parafian, aby na Msze św. niedzielne przyszły tylko osoby, w których intencji jest ona sprawowana i ich rodziny.
Z racji obecności ks. Pawła dodatkowe Msze św. zostaną odprawione w Bukowie w sobotę o godz. 18:00 i w Starych Budkowicach w niedzielę o godz. 15:00 i 18:00 - msze recytowane - będzie włączone nagłośnienie zewnętrzne
Nabożeństwo Gorzkich Żali zostaje odwołane.
Pozostałych parafian proszę o pozostanie w domach w niedzielę i uczestniczenie we Mszach świętych poprzez TV.
W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu od 14:30 - 18:00 - można przyjść i usiąść w bezpiecznej odległości od innych.
W niedzielę od 15:30 - 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu - można przyjść i usiąść w bezpiecznej odległości od innych.
W pozostałe dni tygodnia Msze św. będą sprawowane od poniedziałku do czwartku o 18:00 (środa również) w piątek 7:00 i 18:00 (Bukowo) sobota 8:00.
Sakrament pokuty sprawowany będzie w sobotę od 17:30 - 18:00, w niedzielę od 16:00-17:00.
Proszę również wszystkich parafian o łączność z całym Kościołem każdego dnia o godz. 20:30 na modlitwie różańcowej w swoich domach, proszę również o zapalenie podczas modlitwy gromnicy – kapłani są proszeni do modlitwy w budynku kościoła, ale bez wiernych.
Sprawy kancelaryjne załatwiane są wyłącznie przez telefon i pocztę elektroniczną.

Zapewniam o modlitwie – proboszcz ks. Piotr Kierpal

św. Rochu - módl się za nami,
św. Sebastianie - módl się za nami,
św. Józefie - módl się za nami,
św. Antonii - módl się za nami,
św. Janie Pawle - módl się za nami!